Haberler

Yerli Üretim Cam Bezi Mikrofiber Türkiye de İlk Üretici Firma Toptan ve Toptan Üstü

Cam Bezi 

Şüphesiz temizlik esnasında en çok sorun yaşadığımız kullandığımız temizlik bezlerinin cam ve ayna türü saydam yüzeylerin temizilğinde, bir yandan temizlerken bir yandan kirletmesi ve  su lekesi yada tüy bırakması gibi problemlerdir. 

Klasik Cam Bezleri 

Ülkemizde yaklaşık 30 yıldır nerdeyse tüm süpermarketlerde bulunan cam bezi çeşitlerinin, ilgili yüzeylerde kullanımında daha önce bahsetmiş olduğumuz bu tür problemler üretmesi yanında mutlaka bez ile birlikte cam sil türünde bir temizlik ürünü gerekmektedir. Ancak bu tür temizlik ürünleri solunduğunda solunum yolu rahatsızlıkları meydana getirmesinin yanısıra cildiniz ile temas etmesi ile birlikte içeriğindeki kimyasalların kanserojen etkileri ve cildinizde meydana getirdiği kuruluk ta ayrı bir problem yaratacaktır. 

Peki Ya Mikrofiber Teknolojisi ? 

Bunan yıllar önce Japonlar tarafından icat edilen mikrofiber teknolojisi, temizlik bezi alanında kullanımında ise ülkemizde ilk defa İsveç menşeili olarak ithal edilmiş, piyasada İsveç Bezleri yada deterjansız temizlik bezleri adı altında satışa sunulmuştur ? 

Mikrofiber Cam Bezi 

Temizlik esnasında deterjana yada hernahgi başka bir kimyasal ürüne gerek bırakmaksızın mükemmel temizlik yapan ürün, kirleri ve hatta yağları dahi kolayca temizleyebilmektedir. Bunun yanı sıra yüksek su emici kabiliyeti ile su lekesi bırakmaz, temizlik sonrası tüy ve tekstil artığı gibi problemlerin oluşmasını engeller. 

Technolog Mikrofiber Bez

Firmamız Türkiye de üretim yapan en eski mikrofiber bez üreticisi olup, bunun yanısıra orjinal kalitede üretim yapan tek firmadır. Cam bezi çeşitlerimizi aşağıdaki linklerden inceleyebilirsiniz .

http://technolog.com.tr/u-technolog-mikrofiber-cam-bezi-50x70cm-31.html

 

 

 

Etiketler: