Oto Bakım Ürünleri

Oto Bakım Ürünleri

Oto Bakım Ürünleri

Firmamız, oto bakım ürünleri üreticileri arasında, sektöre ıslak mendil formatlı ve yüksek teknoloji harikası ürünleri ile bir yenilik kazandırmış, ürettiği kalitesi yüksek ürünleri ve etkin pazarlama stratejileri ile yeni bir konsept oluşturmuştur. 

Piyasada oto bakım ürünleri toptan olarak, nihayi kullanıcılardan ziyade araç temizlik ürünleri kullanan firmalara yönelik 200 ml, 250 ml ve 500 ml lik sprey ambalajlarda satışa sunulmaktadır. Bu tür ambalajlamalar amatör kullanıcılara gereksiz yere fazla miktarda ürün satın alma zorunluluğu getirdiği için amatör kullanıcılara hitap etmemektedir. 

Technolog , ıslak mendil formatlı oluşu ve pratik kullanımın yanısıra piyasadaki bir adet 500 ml sprey alıp, bir sorununuzu çözmeniz yerine aynı ücretle en az 6-7 farklı sorununuzu çözmenizi sağlar ve bu nedenle oto bakım ürünleri toptan ve perakende pazarında satış ve kullanım uygunluğu sağlar. Tüm ürün çeşitlerimizi aşağıdaki link üzerinden inceleyebilirsiniz. 

Ürünlerimiz, oto bakım ürünleri bayilik ve toptan satışı yapan firmalar ile kendi işini kurmak isteyen yeni girişimcilere özel pazarlama planı ile ticaretinize karlı bir gelir kapısı olacaktır. 

Oto bakım ürünleri çeşitlerimizi http://www.technolog.com.tr/k-sihirli-mendiller-4.html linkinden , 

oto bezi çeşitlerimizi http://www.technolog.com.tr/k-oto-bezi--18.html  inceleyebilirsiniz

 

Etiketler: oto bakım ürünleri oto bakım ürünleri toptan oto bakım ürünleri üreticileri oto bakım ürünleri bayilik