Ürünler / Buğu Önleyici

Buğu Önleyici

Islak Mendil Formatında

Araç camlarınıza uygulamanızın ardından ürün muhteviyatındaki buğu önleyici nano tanecikler cam yüzeyinde neme karşı adeta itici bir kalkan oluşturur. Buğu önleyici ürünümüz, ıslak mendil formatında oluşu nedeniyle kolay ve pratik kullanım sağlar. Sprey ürünlere göre çok daha uzun etkilidir.

Buğu önleyici özelliği sayesinde camlarda buğu oluşumunu engeller.
 Etki Süresi:

Araçlarda özelliği 7-14 gün
Ev ve işyeri camlarında 14 gün
Kullanım Alanları :

Araç , ev ve işyeri gibi her türlü cam ve cam türevi yüzeylerin iç kısımlarında kullanıma uygundur.

Kullanım : Uygulama öncesi cam yüzeyi iyice temizleyiniz. Mümkünse ön temizlikte kaliteli bir mikrofiber bez kullanın. Arkasında ambalajından çıkardığınız mendili kuru yer kalmayacak şekilde cam yüzeye uygulayın. Ürün muhteviyatı şeffaf renkli olup, camlarda leke bırakmaz. Ancak uygulama esnasında homojen bir uygulama yapamadıysanız , tam kuruma gerçekleştikten sonra kuru kağıt peçete ile camda oluşan izleri bastırmadan , haifçe silerek cam yüzeye yedirebilirsiniz.

İpuçları : Araç iç camlarında sigara veya insan nefesinden kaynaklı yağlımsı bir kir oluşur. Bu nedenle uygulama öncesi cam yüzeyi kaliteli bir mikrofiber bez yada camsil yardımıyla siliniz. Cam yüzey ne kadar temiz olursa, arkasından yapacağınız buğu önleyici uygulaması da o kadar kaliteli olur. Uygulama esnasında ambaljından çıkardığını mendili açmadan katlanmış haliyle 4 parmağınızın dış kısmına koyarak cama içten baskı ile uygulamanız , uygulamanın pratikliğini artıracaktır.

Uyarılar / Önlemler:

Ürün muhteviyatı yanıcı madde içerir.
Ambalajın direkt güneş ışığına maruz kalması iç mendili kurutur.
Buharını teneffüs etmeyin, yutulması yada göz ile teması halinde tıbbi yardım alınız.
Bu ürünle ilgili sorularınızı aşağıdaki form üzerinden iletebilirsiniz. 

reorgenex

15-05-2021 18:51
<a href=https://vskamagrav.com/>dosificacion kamagra

Buğu Önleyici


Hit: 5190

© Copyright 2012 - 2021 Kukuroglu Gida Kimya Teks. Paz. Ve Dis Tic tüm hakları saklıdır.