Ürünler / Deri Temizleyici Besleyici Koruyucu

Deri Temizleyici Besleyici

Islak Mendil 

Nano teknoloji ile geliştirilen ürün, tüm deri yüzeylerde kullanılmak üzere geliştirilmiş eşsiz bir deri temizleyici ve koruyucu dur. Uygulandığı yüzeyde gözeneklere kadar nüfuz eder, gözle görünmeyen bir koruyucu fiml oluşturur.

 •  Her türlü deri yüzey i besler ve çatlakların oluşumunu engeller. Oluşturduğu anti-statik film tabakası sayesinde tozlanmayı geciktirir. Yüzeyi su, yağ ve kirlenmeye karşıkorur.

 •  Uygulama sonrası belirli bir süre sonra deri yüzeyinde kirlenme olsa dahi, bu tür krileri kolayca temizleyebilmenizi sağlar.

 • Düzenli kullanımı, deri döşemeler inizin ilk günkü görüntüsünü yıllarca koruyabilmesini sağlayacaktır

 • Deri ayakkabı bakımı içinde idealdir. 

Etki Süresi: Uygulama yapılan deri yüzeyin kullanım durumuna göre değişken olmakla beraber , 6 ayda bir kullanım önerilir. 

Kullanım Alanları : Araç içi döşeme leri, evlerde ve ofis deri takımlarında, ayakkabılar , deri giysiler vb. kullanıma uygundur. 

Kullanım : Ürünümüz aslen normal temizlik ile temizleyemediğiniz kirleri temizleyip, deri yüzeyine bakım yapmanızı sağlar. Uygulama yapılacak deri yüzeyini, uygulama öncesi bir bez yardımı ile silin. Ardından ambalajından çıkardığınız deri temizleyici ile deri yüzeyini ovarak temizleyip, bakım ını yapmış olursunuz. Aşırı kirli yüzeylerde ikinci bir mendil kullanın. 

İpuçları : Ürün solüsyonu kremsi olduğu için , mendilin kuruduğunu hissettiğinizde tekrar ambalajın içerisinde kalan bir miktar daha solüsyonu mendil ile alıp kullanabilirsiniz. 

Uyarılar / Önlemler:

  • Ambalajın direkt güneş ışığına maruz kalması iç mendili kurutabilir. 
  • Buharını teneffüs etmeyin, yutulması yada göz ile teması halinde tıbbi yardım alınız. 
  • Çocukların ulaşamayacakları yerlerde saklayınız. 

Bu ürünle ilgili sorularınızı aşağıdaki form üzerinden iletebilirsiniz. 

oguzhan mollaahmetoglu

05-12-2014 15:50
mrb ürünleri toptan almak istiyorum oto yıkama dukkanım ıcın mumkunmudur mumkunse kutusu bana kac paraya gelır

Ali Erdem

10-12-2018 14:48
Merhaba, Gün içerisinde sizleri aradım ve telefon numaramı bıraktım, şirketimizin bünyesinde temizlik hizmetleri ve oto yıkma hizmetleri mevcuttur. Bu nedenle sizlerden topluca oto yıkama için yıkama bezi, cam bezi, kurulama bezi, Technolog Süper Emici Oto Kurulama Havlusu, Technolog Oto Temizlik Havlusu ve ayrıca da Torpido Yenileyici, Mobilya Ahşap Parlatıcı, Tampon Parlatıcı, Yağmur Kaydırıcı satın almak istiyoruz, Ev ve Ofis temizliği için de Eko Home Profesyonel Mikrofiber Havlu Bez, Silver Home Mikrofiber Cam Bezi, Silver Home Mikrofiber Hassas Yüzey Bezi,Eko Home Mikrofiber Temizlik Bezi, toptan satın alacağımızı bunun içinde tarafımıza teklif vermenizi önmele rica ederiz. Varyant Kurumsal Yönetim Danışmanlığı Turizm ve Hizt.Ltd.Şti Ali Erdem Tel 0532 641 41 41

Deri Temizleyici Besleyici Koruyucu


Hit: 4107

© Copyright 2012 - 2021 Kukuroglu Gida Kimya Teks. Paz. Ve Dis Tic tüm hakları saklıdır.