Ürünler / Jant Temizleyici Parlatıcı

Jant Temizleyici Parlatıcı

Islak Mendil Formatında

Araç jantlarında normal temizleme ile temizleyemediğiniz özellikle balata tozlarının temizliği ve yüzeyde oluşan matlaşmanın giderilmesi amaçlı kullanımınız için idealdir. 

 Etki Süresi: Kirlenme ve matlaşmanın sıklığına göre 3-6 ayda bir temizleme amaçlı, parlatıcı amaçlı kullanımında ise dilediğiniz sıklıkta kullanabilirsiniz.

Kullanım Alanları : Her türlü alüminyum ve çelik alaşımlı jant larınızdaki temizlik ihtiyacınız için kullanıma uygundur. Araçlarda kullanımın yanı sıra her türlü alümünyum  ve çelik eşyalarınız ve çelik tencere temizliği ve parlatma için uygundur.

Kullanım :Ürünümüz özellikle normal temizlik ile temizleyemediğiniz balata tozları vs. temizliği için kullanılır. Bu nedenle ürün kullanımında israfı önlemek için uygulama öncesi jantlarınızı yıkayıp , iyice kurulayın. Ambalajından çıkardığınız mendil ile  jant yüzeyini önce kabaca silip, 30 sn kadar bekleyin. Arkasından kirleri aynı mendil ile ovarak temizleyin.

İpuçları : Islak yüzeyde kullanım ürünün derişimini azaltacağı için yıkanıp, kurulanmış jant yüzeyinde kullanılması önerilir. 

Uyarılar / Önlemler:

  • Ambalajın direkt güneş ışığına maruz kalması iç mendili kurutur.
  • Buharını teneffüs etmeyin, yutulması yada göz ile teması halinde tıbbi yardım alınız.

Bu ürünle ilgili sorularınızı aşağıdaki form üzerinden iletebilirsiniz. 

hakan yaşar

20-08-2013 17:18
firma ve ürünlerinizi internetten inceleme fırsatı buldum , öncelikle başarılarınızdan ötürü sizleri tebrik etmek isterim öğrenmek istediğim gaziantep bölgesinde ana bayiniz olup olmadığı eğer yok ise ciddi anlamda ana bayiliğinize eğilimliyim cevap alabilirsem çok sevinirim. saygılar ..

cafer yanıç

15-12-2014 20:43
Bayi ve perakende fiyatlarini ögrene bilirmiyim

Tayfun Çatar

22-07-2020 23:13
Merhaba işkuruyorum.com sitesinden firmanızın ürün konseptini inceledim kendimde esnafım gıda sektöründeyim fakat girişimci olan yönümle firmanızın bayilik işlemleri konusunda görüşmek istedim teşekkür ederim

Jant Temizleyici Parlatıcı


Hit: 5086

© Copyright 2012 - 2021 Kukuroglu Gida Kimya Teks. Paz. Ve Dis Tic tüm hakları saklıdır.