Ürünler / Yağmur Kaydırıcı

Yağmur Kaydırıcı ( Cam koruyucu Etkili Özel Formül ) 

Islak Mendil Formatında

Araç camlarınıza uygulamanızın ardından ürün muhteviyatındaki yağmur kaydırıcı nano tanecikler cam yüzeyin gözeneklerine yerleşir ve cam koruyucu şeffaf bir film oluşturur. Islak mendil formatında oluşu, pratik ve uygun fiyatlı uygulama sağlar.Yağmur kaydırıcı sprey ürünler bir kaç yıkamada etkisini yitirirken, Technolog yağmur kaydırıcı mendil defalarca yıkanmasına rağmen etkisini yitirmez. 

  • Yağmur kaydırıcı özelliği ile yağmurda silecek kullanımına ihtiyaç bırakmaz. Boncuklaştırdığı su damlaları park halinde dahi görüş alanınızı %65 açar , 40 -50 km hızdan sonra yağmur damlalarının aracın tavanına doğru kaymasını sağlar. Camlarınızı yıkamalardan sonra hortumla cama paralel bir şekilde ( suyu sıçratmadan ) duruladığınızda camlarınız su tutmaz ve kurulamaya gerek kalmaz.
  • Yüzeyde oluşturduğu cam koruyucu film tabakası adeta teflon tavalardaki kaplama etkisi gösterir.Uzun yolda camlarınıza çarpan sinek böcek pislikleri ve ayrıca kuş pisliklerinin asidik etkileri ile cam yüzeyine zarar vermesini engeller. Yıkama ile kolayca temizlenebilmesini sağlar.
  • Hava kirliğinden kaynaklı asidik yağmurların ve kireç lekelerinin cam yüzeyde kalıcı etkiler bırakmasını engeller.

 Etki Süresi:

  • Yağmur kaydırıcı özelliği 30 gün
  • Sinek, böcek ve kuş pisliklerine karşı koruma 45 gün
  • Su ve kireç lekelerine karşı cam koruyucu etki  45 – 90 gün

Kullanım Alanları : Araç , ev ve işyeri gibi her türlü cam ve cam türevi yüzeylerin dış kısımlarında kullanıma uygundur.

Kullanım :Uygulama öncesi cam yüzeyi yıkayıp , iyice kurulayın. Ambalajından çıkardığınız mendili cam yüzeyde kuru yer kalmayacak şekilde uygulayın. 3 – 5 dk kadar sonra kuru kağıt peçete ile cam yüzeyde oluşacak izleri yüzeye yedirin.

İpuçları : Güneşte kalmış araçların camlarını yıkarken su ile serinletin. Kuruladıktan sonra cam yüzeyi alkolle silmeniz , 24 saat silecek çalıştırmamanız ve su  ile temasını engellemeniz etki süresini kat kat artıracaktır.

Uyarılar / Önlemler:

  • Ürün muhteviyatı yanıcı madde içerir.
  • Ambalajın direkt güneş ışığına maruz kalması iç mendili kurutur.
  • Buharını teneffüs etmeyin, yutulması yada göz ile teması halinde tıbbi yardım alınız.

 

Technolog Sihirli Mendiller Suudi Arabistan TV reklamı

Technolog Sihirli Mendiller Rusya Tanıtım videosu

sihirli mendil technolog - | izlesene.com

Bu ürünlerle ilgili sorularınızı aşağıdaki form üzerinden iletebilirsiniz.

asim

22-09-2013 20:20
Selam .Ben Azerbaycanda yasiyorum ulke dististirubutorluyunu almak istiiyorum ulkeye kendinizmi getiriryorsunuz yoksa Turkiyeden kendimizmi satin almamiz gerekiyor.birde topdan satis fiyati nedir oyrene bilirmiyiz nasil yuzde 250 kar kaliyor anlamadim

asim

22-09-2013 21:57
Selam .Ben Azerbaycanda yasiyorum ulke dististirubutorluyunu almak istiiyorum ulkeye kendinizmi getiriryorsunuz yoksa Turkiyeden kendimizmi satin almamiz gerekiyor.birde topdan satis fiyati nedir oyrene bilirmiyiz nasil yuzde 250 kar kaliyor anlamadim

Technolog

23-09-2013 11:59
Değerli Müşterimiz; Firmamız ürünün ihracatını bizzat gerçekleştirmektedir. Ancak bu bölüm ürünle ilgili sorularınız içindir. Satın alma ve toptan fiyat gibi detaylar için lütfen web sitemizin iletişim bölümündeki telefon numaralarından irtibata geçiniz. Saygılarımızla Technolog

Gelde Yıkama

09-11-2013 10:33
ipuçları bölümünde alkolle temizlemenin çok daha faydalı olacağını söylemişsiniz ancak anlamadığım bi nokta var alkolün kullanımından sonra yağmur kaydırıcıyı kullanmıormuyuz yoksa yağmur kaydırıcıyı kullandıktan sonra ardından alkollemi siliyoruz cevap lütfen şimdiden tşkler :)

Technolog

11-11-2013 12:47
Değerli Müşterimiz ; Uygulama öncesi cam yüzey temizliğini ne kadar iyi yaparsanız, akabinde cam koruyucu uygulamasının ömrü o kadar iyi olacaktır. Alkolle temizlik isteğe bağlı olarak uygulama öncesi yapılır. Bunun nedeni normal yüzey temizliği ( silme yada yıkama ) ile cam yüzey gözeneklerinin net olarak temizlenebilmesi mümkün değildir. Camınızı yıkayıp, kurular. Akainde alkolle exrta olarak temizlemeniz cam yüzeyin gözeneklerine kadar arınmasını sağlar. Daha sonra Cam koruyucu Yağmur Kaydırıcıyı uygulamanız gerekir. Alkolle temizlemeseniz dahi uygulama etkisini gösterir çünkü ürün içeriğinde de bir miktar alkol var. Ancak ön temizlik etki süresini artırmak için önerilmektedir.

oguz

11-12-2013 18:09
ARACI KÖPÜKLÜ YIKATSAK ÜRÜN YİNEDE ETKİSİNİ GÖSTERİRMİ? KAR YAĞDIĞI ZAMAN NASIL ÜRÜN NASIL TEPKİ GÖSTERİR ?

hasan

23-09-2014 09:13
yağmur kaydırıcı mendil ürününden almak istiyorum fiyatları nelerdir

berat

10-11-2014 13:35
ürün fiyatları ögrenmek istiyorum kar yagdıgı zaman nasıl olacak

berat

10-11-2014 13:38
ürün fiyatı hakkında bilgi almak istiyorum kar yagdıgı zaman nasıl olacak

berat

10-11-2014 13:47
ürün fiyatı hakkında bilgi almak istiyorum.kar yagdıgı zaman nasıl olacak

ferdi

21-03-2015 06:49
urunu azerbaycana naxcivana gonderirsiz?

gökhan

13-01-2017 12:37
mrb.3 yıl önce sizden sihirli mendiller sipariş etmiştim.üni de okuyordum.çok memnun kaldığım ürünlerdi.satışı çok kolay olmuştu,ama üniversite durumlarından dolayı diğer satış işleriyle beraber bırakmak zorunda kaldım.şimdi sitenize tekrar dönuş yaptım.baya çeşitlenmiş gördüm.tebrik ederim bayilik alma durumum şimdilik yok.elden satmak istiyorum.bana fiyat kataloğunuzu gönderebilir misiniz sipariş vermem için...

ebru ÇETİN

01-03-2017 18:33
merhaba bu ürünü evde duşakabinde kullanılabilir yazıyor fakat dış cam denmiş duşakabinde iç tarafta su lekesi oluyor acaba içerde kullanmak sağlık açısından tehlikelimi

Nimet Yıldırım

10-11-2017 23:33
Emekli öğretmenim. Ürünlerimizin bayiliği veya perakende satışı ile ilgili bilgi almak istiyorum. Telim 05356793076

Yağmur Kaydırıcı


Hit: 12772

© Copyright 2012 - 2021 Kukuroglu Gida Kimya Teks. Paz. Ve Dis Tic tüm hakları saklıdır.